KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10649460
nr 1064 9460
Pastell
Oidentifierad konstnär, signerad. 1917, Udde, 33x46
Utrop:
500 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:42:16
Waldemarsudde